V__matrix

Wirtualna platforma routingu i obróbki

Ruting IP oraz obróbka określane programowo. Niektórzy to zwą ‚chmurą’, inni ‚wirtualizacją’, dla Lawo jest to V__matrix. Zamienia dowolną instalację studyjną w elastyczne i możliwe do aktualizacji stanowiska produkcyjne, pomagając w przejściu do środowiska opartego całkowicie na IP.

Rozwiązanie unikalne – uwalnia od ograniczeń istniejących platform sprzętowych oferując całkowicie wirtualną infrastrukturę routingu i obróbki. Zamiast łączyć moduły przeznaczone do konkretnych zadan V__matrix działa w oparciu o zasady centrum danych udostąpniając swoje funkcje środowisku studyjnemu. V__matrix współpracuje z wozami transmisyjnymi, telewizyjnymi studiami i centrami operacyjnymi.

v_matrix

Ekosystem V__matrix jest skalowalny – od dziesiątek do tysiący we/wy i funkcji obróbki danych. Cała struktura może być w razie potrzeby całkowicie zmieniona w czasie pojedynczych minut.

Wirtualne moduły można przyporządkować konkretnemu blokowi obróbki lub zapisać je na serwerze, które je udostępni na warunkach licencyjnych.

  •