diamond

RADIOWA KONSOLETA EMISYJNA

POTĘŻNA. ELEGANCKA. INSPIRIJĄCA.

Każde zadanie wymaga odpowiednich narzędzi. Im bardziej praca jest wymagająca tym lepszej jakości urządzeń potrzeba. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty urządzenie powinno być wręcz przedłużeniem naszych rąk. Dlatego powstał diamond. Nowa konsoleta do zastoswań radiowych i telewizyjnych.

Nasza filozofia jest prosta: dać użytkownikowi taką konsoletę tak intuicyjną i łatwą w obsłudze jak naturalne oddychanie. Całkowita synergia pracy wirtualnej i fizycznej dzięki inteligentnym, kontekstowym sterownikom, pokrętłom i przyciskom.

Oczywiście diamond oparta jest na technologii IP. Jest całkowicie modularna, można ją skonfigurować nawet dla najbardziej wymagających użytkowników. Może mieć od nawet 2 do 60 fizycznych tłumików. Dodatkowe funkcje możemy osiągnąć dzięki wirtualnym rozszerzeniom. Reagujące na dotyk tłumiki i pokrętła współgrają z kolorowymi wyświetlaczami w torach. Potężne narzędzie, powstałe dzięki ogromnemu doświadczeniu Lawo, kontynuuje serię stylowych i funkcjonalnych konsolet emisyjnych.

Więcej informacji na stronie producenta.

Share Button

  •