A_UHD CORE

SILNIK AUDIO IP NOWEJ GENERACJI

Nowy A__UHD CORE

Nowa jednostka A__UHD Core została zaprojektowana jako zaawansowany procesor DSP oparty na architekturze IP, łącząc ze sobą zarówno wygodę pracy jak i możliwość wszechstronnej konfiguracji – prezentując tym samym nowatorskie podejście do przetwarzania i obróbki dźwięku dla konsolet Lawo serii mc².

Potężna moc obliczeniowa, umożliwia obsługę nawet 1024 kanałów DSP z użyciem jednej lub wielu powierzchni sterujących. W pierwszym przypadku wykorzystania w pełni możliwości A__UHD Core, sprosta nawet najbardziej wymagającym produkcjom. W drugim, może znaleźć wykorzystanie w infrastrukturze gdzie większe znaczenie ma oszczędne i efektywnego współdzielenie zasobów.

A__UHD Core doskonale sprawdza się zarówno w produkcjach mobilnych jak i stacjonarnych. Dzięki elastycznemu modelowi licencjonowania A__UHD Core idealnie znajduje zastosowanie w produkcji mobilnej, dając możliwość skalowania wydajności DSP za pomocą tymczasowych licencji, co pozwala na elastyczne zarządzanie kosztami produkcji. Tym samym, poprzez współdzielenie zasobów oraz możliwości dowolnego przekierowania DSP do wielu fizycznych powierzchni miksujących maksymalizuje zwrot inwestycji w infrastrukturę dźwiękową.

A__UHD Core cechuje się także bezgłośnym chłodzeniem i spełnia najwyższe standardy jakości i niezawodności w produkcji dźwięku. Dzięki ośmiu niezależnym interfejsom sieciowym 1 GbE, możliwe jest uzyskanie redundancji sieciowej opartej o standard  ST2022-7 zarówno w sieci LAN, jak i WAN. Pełną formę zabezpieczenia sprzętowego można uzyskać instalując drugi A__UHD Core działający w trybie lustrzanym, czyli odzwierciedlający wszystkie ustawienia jednostki głównej.

Poza podstawowymi funkcjami przetwarzania sygnałów, A__UHD Core umożliwia szybką konfigurację konsolet serii mc² w środowisku IP w sposób łatwy i porównywalny do tradycyjnych, analogowych metod za pomocą platformy HOME służącej do zarządzania infrstrukturą medialną bazującą na protokole IP.

Jednak najbardziej wartościową cechą jest możliwość rozbudowy funkcjonalności poprzez oprogramowanie, co czyni tę inwestycję atrakcyjną również z perspektywy przyszłych potrzeb i rozwoju.

Więcej informacji dostępnych jest stronie https://lpsystems.pl/lawo/a_uhd-core/