A_UHD CORE

SILNIK AUDIO IP NOWEJ GENERACJI

Nowy A__UHD CORE

Nowy A__UHD Core to silnik audio nowej generacji do konsolet Lawo mc². Zaprojektowany jako silnik DSP oparty na IP definiowany software’owo z przetwarzaniem o nierównoległej gęstości przenosi konsolety mc² do innego wymiaru.

Potężna moc przetwarzania oznacza obsługę do 1024 kanałów DSP do wykorzystania przez pojedynczą konsoletę mc² lub do współdzielenia pomiędzy kilkoma konsoletami.

Dzięki elastycznemu systemowi licencji A__UHD Core idealnie nadaje się do produkcji mobilnych jak i stacjonarnych. Przy produkcjach mobilnych możliwość skalowania wydajności DSP za pomocą licencji tymczasowych pozwala na zamianę wydatków inwestycyjnych na operacyjne, a w przypadku instalacji stacjonarnych możliwość współdzielenia lub przekierowania zasobów DSP na różne powierzchnie robocze (w tym wirtualne oparte na GUI) maksymalizuje rentowność inwestycji.

A__UHD posiada bezszumowe chłodzenie i spełnia najwyższe standardy dotyczące jakości i niezawodności przy produkcji audio. Osiem niezależnych interfejsów sieciowych 10/1 GbE pozwala na użycie redundantnych strumieni klasy ST2022-7 zarówno w środowisku LAN jak i WAN. Pełną redundancję możemy uzyskać instalując drugie urządzenie działające w trybie mirror.

Oprócz podstawowej funkcji przetwarzania sygnałów A__UHD pozwala na szybką konfigurację konsolety mc² w dziedzinie IP w łatwy, porównywalny do dziedziny analogowej sposób.

Jednak chyba najważniejszą cechą jest funkcjonalność zależna od oprogramowania. Dlatego może to stanowić dobrą inwestycję na przyszłość dając potencjał na przyszłą rozbudowę.

Więcej informacji na stronie producenta.