ruby

RADIOWA KONSOLETA EMISYJNA

EWOLUCJA KONSOLETY EMISYJNEJ

 

Wszyscy specjaliści w dziedzinie produkcji radiowej z pewnością zgodzą się z faktem, że współczesne radio jest zupełnie inne niż 30 lat temu. Dzięki nowym technologiom audycje radiowe mogą być ciekawsze, żywsze i bardziej angażujące. Inżynierowie Lawo zdają sobie sprawę, że to już czas aby konsolety emisyjne też się zmieniły. Po godzinach analiz programów radiowych i sposobu pracy prezenterów doszli do zaskakującego wniosku – konsoleta emisyjna nie jest już centralną częścią studia, stał się nią ekran komputera.

Oto ruby, konsoleta emisyjna spełniająca standardy współczesnego radia. Łączy ona obsługę fizycznych tłumików i przycisków ze sterowaniem wieloma parametrami na dotykowym ekranie. Dzięki ruby prezenter radiowy ma pełną wolność w przekazywaniu treści w łatwy i naturalny sposób. W sposób, który najbardziej mu odpowiada.

ruby jest intuicyjna, uporządkowana i potężna. Zaprojektowana do pracy w standardzie RAVENNA / AES67 oraz ST2110-30n bezproblemowo funkcjonuje w rozwiązaniach sieciowych. Wyposażona w funkcję inteligentnego AutoMixu i przyjazny użytkownikowi, w pełni konfigurowalny interfejs graficzny. Zgrabna, niewielka, zaprojektowana w Niemczech konsoleta AoIP na którą czekacie!

Więcej informacji na stronie producenta.

Share Button

  •