mxGUI

Inteligentne oprogramowanie sterujące

Regulatory złożonych systemów muszą być transparentne, taki właśnie jest program mxGUI, stanowiący interfejs użytkownika routera Nova73 HD. Ma jedną najważniejszą zaletę – przynosi spore oszczędności – czasu, pieniędzy i nerwów.

mixgui

Jest to idealne (i obecnie standardowe) narzędzie pracujące w trybie online i offline. Płynne działanie podczas realizacji zadań i możliwość uprzedniego przygotowania się do tych zadań znakomicie zmniejsza stres.

Atutem są dwa różne tryby pracy – online podczas rzeczywistej pracy i offline dla przygotowań do pracy (produkcji, wykonywania snapshotów i innych).

W trybie offline – ustawia się przed imprezą wszystkie punkty łączeniowe i ustawienia dynamiki, w czasie imprezy po prostu je się włącza, podobnie sporządza się snapshoty, można to uczynić na długo przed imprezą. Program pracuje także na laptopach, dzięki czemu można się dziś przygotować na jutro i to wszędzie, nawet w hotelu bez konieczności używania drogiego studia. A ponieważ powierzchnia robocza GUI jest taka sama jak stołu więc łatwo ją opanować.

Dostęp do wszystkich funkcji odbywa się w trybie online.

Program zwiększa bezpieczeństwo oraz w każdej chwili zapewnia idealny obraz systemu. Użytkownicy mogą w dowolnej chwili monitorować każdą zmianę stanu przełącznika i wartości parametru i interweniować poprzez zdalne sterowanie nawet podczas trwającego procesu produkcji.