O firmie

 

Firma LP Systems powstała z inicjatywy osób od dawna związanych z branżą. Jako oficjalny przedstawiciel firmy Lawo w Polsce stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo i szkolenia, jak również wsparcie techniczne doświadczonych inżynierów i sprawny serwis. Dyrektorem Zarządzającym LP Systems jest pan Paweł Mathia, doświadczony radiowiec z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży, były Dyrektor Techniczny i Naczelny Inżynier Polskiego Radia w Warszawie.

lawo_logo_30mm_300dpi_rgbFirma Lawo powstała w 1970 roku w Niemczech. Na początku inżynierowie Lawo projektowali procesory dźwięku i moduły konsolet audio. Z czasem firma rozpoczęła samodzielną produkcję konsolet fonicznych. Słynna seria mc powstała pod koniec lat 90-tych. Później w ofercie Lawo pojawiły się matryce audio, systemu routingu, produkty wideo oraz kontroli i monitoringu broadcastu. Misją Lawo jest dostarczanie klientom innowacyjnego sprzętu najwyższej jakości.

 

Systemy Lawo są wykorzystywane podczas najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie od wielu lat. Były obecne między innymi na olimpiadzie w Vancouver czy Euro 2012. W tym roku Lawo pełniło ważną rolę podczas transmisji z wydarzeń w Rio de Janeiro i Francji. Połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnymi technologiami sprawia, że Lawo jest innowacyjnym producentem w pełni odpowiadającym potrzebom współczesnego klienta telewizyjnego i radiowego.

crystal v_remote4innovason-eclipse_mcompact-engine

  •