O firmie

Jesteśmy zespołem inżynierów specjalizujących się w technologii audio video, od wielu lat związanych ze środowiskiem nadawców radiowo telewizyjnych.
Impulsem do rozpoczęcia działalności stała się dla nas propozycja przejęcia, na zasadach wyłączności, dystrybucji produktów firmy LAWO na rynek polski.

Od 2016 roku z sukcesem reprezentujemy markę LAWO oferując polskim klientom dostęp do najnowszych osiągnięć technologii z zakresu telewizji, radia, systemów produkcyjnych, systemów orkiestracji, telemetrii IP
oraz innych aspektów wykorzystywanych w radiowo-telewizyjnym procesie produkcyjnym . W swoich działaniach stawiamy przede wszystkim na profesjonalne doradztwo i szkolenia, ale równie ważne jest dla nas wsparcie techniczne i sprawny serwis.

Nie jest przypadkiem iż w poprzednim zdaniu nie znalazło się słowo „sprzedaż”.
Uważamy, że nasze podstawowe zadania opierają się na tych właśnie czterech filarach: Edukacji, Doradztwie, Wsparciu i Opiece Serwisowej, zaś działania stricte handlowe czyli po prostu sprzedaż różnorakich produktów i usług jest tylko pochodną dobrze wykonanej pracy w powyższych czterech obszarach.
Mamy nadzieję, że rosnące z każdym rokiem grono naszych klientów, potwierdza iż nasza filozofia pracy znajduje uznanie i po prostu – sprawdza się w realnym świecie.
Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom na rynku radia i telewizji oraz dużych produkcji medialnych, jesteśmy w stanie bardzo szybko zidentyfikować potrzeby klienta, czy wskazać krytyczne punkty w systemie, bądź w omawianym procesie.
Głęboko wierzymy w to, iż rzetelność, kompetencje i uczciwość połączone z otwartością na zadania są fundamentem każdego sukcesu.
W naszej ofercie oprócz rozwiązań firmy LAWO znajdziecie Państwo również doskonałe urządzenia firm Direct Out (rozwiązania audio, matryce, konwertery, processing, audio over IP), Artel (switche IP PTP dedykowane do zastosowań broadcastowych, konwertery i linki optyczne) oraz Data Video (szeroki wachlarz urządzeń video: switchery, kamery, kamery PTZ, sterowniki do kamer, rejestratory, monitory podglądowe, playery itp.).
Firmy te są znane i cenione na całym świecie ze względu na innowacyjność rozwiązań oraz jakość i stopień zaawansowania technologicznego swoich urządzeń.
Nie ukrywamy również naszej fascynacji technologią IP w zakresie jej użycia w aplikacjach radiowo – telewizyjnych i produkcyjnych.
Byliśmy jednym z pierwszych podmiotów w naszym kraju promującym rozwiązania IP w tak szerokim zakresie i jednym z pionierów w zakresie dużych wdrożeń technologii IP (ST 2110/ST2022) do produkcji telewizyjnej.
W dobie rozwoju produkcji zdalnych, ograniczania kosztów oraz zwiększania jakości i niezawodności ciągłości emisji, proponowane przez nas rozwiązania IP wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagającego rynku produkcji medialnych.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu.

Znajdziemy dla Państwa czas zarówno wtedy gdy zechcecie Państwo przetestować urządzenia czy rozwiązania, ale również wtedy gdy będziecie chcieli po prostu porozmawiać o najnowszych technologiach. Filiżanka dobrej kawy czy herbaty w naszym biurze przy ul. Kanarkowej w Warszawie z pewnością umili taką rozmowę.

lawo_logo_30mm_300dpi_rgbFirma Lawo powstała w 1970 roku w Niemczech. Na początku inżynierowie Lawo projektowali procesory dźwięku i moduły konsolet audio. Z czasem firma rozpoczęła samodzielną produkcję konsolet fonicznych. Słynna seria mc powstała pod koniec lat 90-tych. Później w ofercie Lawo pojawiły się matryce audio, systemu routingu, produkty wideo oraz kontroli i monitoringu broadcastu. Misją Lawo jest dostarczanie klientom innowacyjnego sprzętu najwyższej jakości.

 

Systemy Lawo są wykorzystywane podczas najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie od wielu lat. Były obecne między innymi na olimpiadzie w Vancouver czy Euro 2012. W tym roku Lawo pełniło ważną rolę podczas transmisji z wydarzeń w Rio de Janeiro i Francji. Połączenie tradycji i doświadczenia z nowoczesnymi technologiami sprawia, że Lawo jest innowacyjnym producentem w pełni odpowiadającym potrzebom współczesnego klienta telewizyjnego i radiowego.

crystal v_remote4innovason-eclipse_mcompact-engine

  •