.edge

Kompaktowa platforma routingu i konwersji SDI-IP


To co uważaliśmy dotychczas za pojedyncze stanowisko dziś wykracza już poza horyzont: zastosowanie prywatnych, publicznych czy i hybrydowych chmur jak i możliwość zdalnej pracy i zewnętrznego przetwarzania sygnałów znacząco zmieniają naszą rzeczywistość.

Jedną stałą w tych ciągłych zmianach jest potrzeba użycia wejść i wyjść SDI wysokiej przepływności. Lawo .edge zapewnia w 25GbE lub 100GbE z możliwościami routingu jakiej użytkownicy oczekują od urządzeń Lawo.

.edge to przysłowiowy dżin technologii audio-video gotowy na zawołanie ujawnić swoją moc. Jest to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie CAPEX/OPEX pozwalające na rozbudowę sprzętową i zwiększenie funkcjonalności poprzez licencje software’owe – nawet na limitowany czas.

.edge został zaprojektowany mając na uwadze prostotę, elastyczność, wydajność i racjonalność ekonomiczną. Z natury definiowany jest przez oprogramowanie, może zstąpić klasyczny router SDI zapewniając szereg dodatkowych funkcji uruchamianych licencjami software’owymi. .edge łączy wydatki na utrzymanie (OPEX) i nakłady inwestycyjne (CAPEX) w sposób najlepszy z możliwych.

W obudowie wysokości 2RU .edge potrafi obsłużyć do 192 interfejsów SDI lub MADI na złączach HD-BNC. Urządzenia można łączyć ze sobą tworząc pole krosownicze o wielkości nawet 1152 x 1152 punktów. Twój nowy wielkoskalowy router SDI może mieć tylko 24RU, operować na tylko 24 portach 100Gb (jedną trzecią tego czego wymagają urządzenia konkurencyjne) i będzie wystarczająco mocny, skalowalny i przyszłościowy.

System pracuje w standardzie SMPTE ST2110 z redundancją ST2022-7 co zapewnia nie tylko zaawansowaną obsługę strumieni ale również niezauważalne przełączanie pomiędzy głównymi i rezerwowymi strumieniami audio, video (wraz z danymi dodatkowymi) zarówno w sieciach lokalnych jak i dużych sieciach rozproszonych.

Więcej informacji na stronie producenta.

  •