Studia produkcyjne

Szybko, elastycznie i niezawodnie – przepis na idealną realizację transmisji wydarzeń z boiska lub ze sceny, również element kluczowy programów sportowych.

Ryk silników bolidów Formuły Pierwszej lub podniesienie batuty przez dyrygenta dla telewidzów oznaczają początek wielkich emocji, dla inżynierów dźwięku i wizji pracujących w reżyserniach i wozach transmisyjnych – początek ciężkiej pracy, w której muszą polegać na naszych konsoletach mikserskich serii mc2, narzędziach do emisji wideo oraz na systemach VSM Broadcast Control i Monitoring. Systemy routowania tych urządzeń korzystają z mocnych procesorów DSP, zapewniających duże możliwości i wymiary matryc routowania oraz szybką i intuicyjną pracą, co w połączeniu z przejrzystymi powierzchniami roboczymi konsolet gwarantuje dźwięk i obraz o najwyższej jakości.

Share Button

Seria konsolet mc²


Seria konsolet mc²

Routing


Routing

Wideo


Wideo

Kontrola, sterowanie i monitoring


Kontrola, sterowanie i monitoring

MSc Media wyposażył swoje mobilne studio nagrań w konsoletę Lawo mc²56

Austriacka firma MSc Media specjalizująca się w realizacji wysokiej jakości nagrań muzyki klasycznej wyposażyła swój wóz nagraniowy w konsoletę produkcyjną Lawo mc²56 (MKIII) oraz stagebox A__stage64.

Czytaj więcej

STV pierwszym brytyjskim nadawcą, pracującym z konsoletą Lawo mc²56 z najnowszym A__UHD Core

STV relacjonuje wybory do Parlamentu Szkockiego na sprzęcie firmy LAWO opierając się w pełni na rozwiązaniach IP.

Czytaj więcej