Nova73 compact

Mały wielki ruter

Czyli wielkie możliwości w obudowie 19 cali / 7 U. Nova73 compact jest mniejszą wersją routera Nova73 HD i charakteryzuje się doskonałymi parametrami i przyzwoitą ceną. Zapewnia prostą obsługę i może być używany jako oddzielny router lub współpracujący z konsoletami mikserskimi serii mc2.
nowa73compact
Gniazda wejść/wyjść (maksymalnie 10) można wypełniać kartami interfejsów MADI, ATM lub RAVENNA, ewentualnie kartami AES3 obsługującymi do 64 kanałów AES. Podczas pracy ze stołami mikserskimi Nova73 dysponuje pięcioma kartami DSP zapewniającymi ponad 600 kanałami z obróbką DSP.

Router wyróżnia się też wysokim stopniem redundancji (standardowo wyposażony jest w nadmiarowy zasilacz oraz ewentualnie dodatkowe moduły).

Jest to router uniwersalny i bezpieczny, korzysta ze sprawdzonego systemu DALLIS umożliwiającego wybór wielu interfejsów, co pozwala na integrację niemal każdego typu sygnałów audio oraz funkcje GPIO (poprzez złącze RS-422) i specjalne karty SDI i karty interkomowe. Łączy maksymalnie 5120 wejść mono x 5120 wyjść mono.

Pracuje w rozwiązaniach przystosowywanych dla dużych systemów dystrybucji sygnałów audio, jest niezawodny, skalowalny i uniwersalny. Instalacja routera jest łatwa, router sprawdza się w dużych systemach, w których urządzenia pracują w dużej odległości od siebie. Po dołączeniu do sieci skalowalność urządzenia wzrasta niemal nieograniczenie, co więcej router może korzystać z sieci publicznych.

Nielimitowana skalowalność, czy to w przypadku całej stacji radiowej czy tymczasowego systemu dystrybucji (imprezy sportowe) – system routingu można dostosować do aktualnych wymagań a także do konfiguracji w przyszłości, co jest ważne z powodów finansowych.

Share Button

  •