theWALL

Inteligentne sterowanie wieloma monitorami

theWALL to narzędzie do konfigurowania i sterowania ekranami wielomonitorowymi (ściany monitorowe), o którym się zawsze marzyło – inteligentne, szybkie, łatwe w obsłudze i nawet zabawne. Przy pomocy tego narzędzia można skonfigurować dowolną ścianę monitorów, kierować odpowiednio sygnały, zmieniać układ mozaiki lub zapisywać i ładować presety użytkownika.

Jest to idealne rozwiązanie dla operatorów chcących elastycznie konfigurować ściany monitorowe w wozach transmisyjnych lub studiach. W zwariowanym środowisku studyjnym, wciąź wprowadzającym jakieś zmiany, theWALL zapewnia błyskawiczną, wykonywaną ‚w biegu’ zmianę ściany ekranów.

thewall

Zamiast specjalistycznego oprogramowania theWALL ze swymi dopracowanymi algorytmami reformatującymi komunikuje się bezpośrednio z urządzeniami typu ‚multiviewer’ poprzez zoptymalizowany interfejs GUI oparty na ekranie dotykowym oraz na języku HTML5, co go uniezależnia od producentów urządzeń przenośnych. Aplikację można uruchamiać na dowolnym urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym, z każdym praktycznie systemem operacyjnym (iOS, Android, Windows, Linux). Sterowanie odbywa się poprzez przeciąganie i opuszczanie, wszelkie zmiany są zapisywane w pamięci a jeśli jest taka potrzeba – wysłane do chmury.

  •