R3LAY

Radio in the bag radio w torbie

Konsoleta wielofunkcyjna pracująca w wirtualnym środowisku komputerowym na standardowym PC lub laptopie z ekranem dotykowym połączonym z modułem Lawo. Jest to w pełni wyposażone przenośne studio z analogowymi/cyfrowymi wejściami/wyjściami i 4-8 tłumikowym wirtualnym mikserem.

slajder1

Zastosowania: monitorowanie najnowszych wydarzeń, imprezy sportowe, sponsorowane audycji z różnych miejsc, reportaże z małych studiów, produkcja podcastów, informacje o katastrofach i sytuacjach zagrożenia, audycje okolicznościowe ‚pop-up’ z miejsc, w których znajdują się słuchacze.

Do 4 ekranowych tłumików miksu,
obsługuje 12 wejść (stereo/mono), procesor audio na każdym z nich,
cztery wyjścia miks-minus plus zintegrowane zlecenie (talkback),
16 ‚zdjęć’ | konfiguracji miksera,
16 programowanych skrótów klawiszowych,
8 kanałów GPIO,
Pojemność strumienia AES67/RAVENNA: 24 kanały wejściowe, 12 kanałów wyjściowych,
Obsługa formatów ASIO, WDM, WASAPI oraz sprzętu audio MME PC,
Wymagany jest komputer z procesorem Intel Ruad Core serii ‚i’. 4 GB RAM, 2 GB wolnego miejsca na dyski, system operacyjny Windows 7 lub 8 (32 lub 64 bitowy) lub nowszy, Interfejs sieciowy Gigabit LAN.

R3LAY jest idealnie dopasowane do nagrań głosu i wywiadów na żywo, przy korzystaniu z linii zewnętrznych lub kodeków. Pozwala nawet laptopom spełniać rolę przenośnych fonicznych stacji roboczych, z wszystkimi funkcjami koniecznymi dla produkcji na miejscu, na konferencji prasowej, w hotelach lub na wydarzeniach sportowych i innych ważniejszych imprezach. Nadaje się doskonale dla mniej świadomych technicznie dziennikarzy, montażystów newsów. Umożliwia produkcję bardziej niezależną, tworzenie więcej treści w mniejszym czasie.

R3LAY VRx4 – to program dla wirtualnego miksera radiowego, łączy wszystkie aspekty studia radiowego w jednej, skonsolidowanej aplikacji na PC. Pozwala na wirtualną produkcję wykorzystującą obce pluginy od uznanych dostawców. W rezultacie otrzymujemy kompletne studio radiowe z funkcjami miksów, rutingu, telefonię VoIP, kodekami, koderami strumienia i obróbką audio – wszystko to na jednej wirtualnej maszynie.

  •