Nova29

Kompaktowy router MADI dla średniej wielkości studiów

Niektóre zadania wymagają dużo pracy i wykonywania wielu czynności, inne zaś są takie, że głównie wykonuje się jedną konkretną pracę.

Taka zasada towarzyszy routerowi Nova29 – „idącemu prosto do celu”. Konkretniej – router ten jest idealnym rozwiązaniem dla maksymalnie 16 klientów. Stanowi oparte na technologii MADI centrum małej sieci, uniwersalnej i za bardzo atrakcyjną cenę.

nova29

Router pracuje osobno lub w sieci. Do jednego routera można dołączyć do 16 klientów MADI z ośrodka nadawczego, mogą to być stoły mikserskie lub urządzenia zewnętrzne. Nova29 to idealne rozwiązanie dla pracy wydzielonej, gdzie można bezstratnie łączyć 1024 x 1024 wejść/wyjść. Nadaje się też idealnie dla transferu formatów własnościowych takich jak Dolby E®.

Homogeniczne funkcje studyjne – polegające na płynnym łączeniu wszystkich elementów. Obecnie skupiamy się nie tylko na poszczególnych urządzeniach, ale na przejrzystych zsieciowanych rozwiązaniach tworzących idealnie zintegrowane systemy. Do takich zadań właśnie pasuje router Nova29. Wraz ze stołami Lawo umożliwia utworzyć wzorcowy homogeniczny system składający się z maksymalnie 16 uczestników.

Router dysponuje 16 portami MADI (w trybie 56 lub 64 kanałów) ma wymiary 19 cali / 1 RU, pracuje z częstotliwościami próbkowania 44,1 kHz i 48 kHz.

  •