mc56 MK III

PRZYSZŁOŚĆ – ELASTYCZNOŚĆ – MOC

Trzecia generacja konsolety mc² 56 to kolejny krok w ewolucji urządzenia, które zdominowało rynek produkcji audio na całym świecie. To nie tylko innowacyjność, szybka i prosta obsługa, potężne możliwości – to nowa definicja globalnego standardu.

W nowej mc² 56 zaimplementowano wiele niesamowitych funkcji z flagowej konsolety mc² 96 nie rezygnując z atutów wcześniejszych wersji urządzeń serii 56 – kompaktowy rozmiar, elastyczność i wszechstronność zastosowań, od wozów transmisyjnych przez studia produkcyjne do wydarzeń na żywo i nagrań.

Wydajność zoptymalizowana do pracy w środowisku technologii video IP, pełne, natywne wsparcie standardów ST2110, AES67 / RAVENNA oraz DANTE oraz wyświetlanie podglądu miniatur sygnałów video bezpośrednio w torze tłumikowym w rewolucyjnej technologii LiveView.

Najlepsza w swojej klasie w zastosowaniach sieciowych dzięki możliwościom jakie daje technologia IP Easy oraz DSCA (Dynamic Surface to Core Allocation). Wszystko to stawia nową konsoletę mc² 56 na pierwszym miejscu przy złożonych produkcjach opartych na sieciach IP.

Idź do przodu z duchem czasu i zwiększ swoje możliwości dzięki potencjałowi jaki daje nowa mc² 56. Teraz to bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, naprawdę globalny standard w technologii konsolet produkcyjnych.

Więcej informacji na stronie producenta.

 

  •