mc²36 MK II

ELEGANCKA. ZACHWYCAJĄCA. PROSTO Z GWIAZD

Nowa konsoleta mc²36 spełnia cel inżynierów Lawo – zmniejszyć rozmiary urządzenia jednocześnie zwiększając jego możliowości. Najmniejszy ale dumny przedstawiciel spektakularnej serii konsolet mc² nie tylko otrzymał zestaw uznanych narzędzi z wyższych modeli ale kompletnie zmienił definicję jakości niedużych konsolet do zastosowań teatralnych, koncertowych, nadawczych i produkcyjnych wszelkiego typu.

Konsoleta typu „wszystko-w-jednym” jest bardziej elegancka od swojej poprzedniczki i oferuje podwójną ilość kanałów DSP (zarówno w 48kHz jak i 96 kHz). Jest równie wygodna w obsłudze jak większe modele, posiada wbudowane standardowo używane przyłącza (wejścia/wyjścia analogowe i cyfrowe, MADI oraz IP) a wewnętrzne połączenia natywnie działają w standardzie IP.

Dzięki sercu systemu – najnowszej generacji procesora A__UHD, konsoleta daje nam niebywałą elastyczność wynikającą z technologii IP przy zachowaniu dotychczasowej intuicyjności i łatwości obsługi. Konsoleta jest w stanie obsłużyć każdy rodzaj produkcji, łącznie z najbardziej rozbudowanymi scenariuszami wymagającymi zastosowania stagebox’ów IP A__stage.

Poznaj moc nowego A__UHD Core z natywną obsługą IP połączoną z najwyższą jakością przetwarzania audio, lokalnym modułem I/O, legendarnymi preampami mikrofonowymi Lawo i najnowszą kompaktową powierzchnią roboczą.

Więcej informacji na stronie producenta.

  •